logo.png
                 
pl
pl
 
Wyjątkowe dwa weeknedy świętowania Dni Białołęki
Opublikowano: 17.06.2019

Przypomnijmy, że w pierwszy dzień – 8 czerwca, Białołęka eksplodowała barwami w Parku Magiczna podczas Festiwalu Kolorów. Wieczorem tego samego dnia, wspaniali polscy artyści - Sound’n’Grace oraz Kamil Bednarek zaserwowali publiczności w Parku Picassa dużo pozytywnej energii i dobrej muzyki.

W ostatni weekend 15 i 16 czerwca, sporą dawkę humoru zapewnił publiczności w Białołęckim Ośrodku Kultury spektakl „Telewizja kłamie”. Zobaczyliśmy co dzieje się w telewizyjnym studiu na oczach telewidza jak i po zejściu z wizji. Natomiast w niedzielny poranek i popołudnie organizacje pozarządowe z Białołęki zaprezentowały swoją działalność i przygotowały pokazy, eksperymenty i zadania dla całych rodzin. Na boisku Syrenka młodzi sportowcy walczyli o miano najlepszej drużyny w mini Lidze Mistrzów podczas „Sportowej rodziny”.

A przez dwie niedziele świętowania 9 i 16 czerwca karmił nas Targ Śniadaniowy, który zostaje z nami na dłużej, bo w każdą niedzielę aż do końca września.

Szkoda tylko, że wszystko co dobre szybko się kończy. Jednak żeby osłodzić nam czekanie do następnych Dni Białołęki zachęcamy do oglądania zdjęć na Facebook Dzielnica Białołęka i filmów na kanale You Tube.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17030454
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
GASTRO PNG.png
SPIERAMY PNG-1.jpg
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg