herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Pracowity długi weekend na Głębockiej
Opublikowano: 12.08.2019
grafika

W długi sierpniowy weekend na kolejnych odcinakach ul. Głębockiej oraz na ul. Berensona zostaną ułożone ostatnie warstwy nawierzchni. W pierwszym etapie prac, od czwartku, 15 sierpnia od ok. godz. 23.30 do piątku, 16 sierpnia do godz. 23.30 zamknięte będą ulice: Berensona od ul. Kąty Grodziskie do Głębockiej oraz Głębocka od ul. Berensona do Lewandów. Całkowicie wyłączone z ruchu będą skrzyżowania ul. Berensona z ulicami Kąty Grodziskie i Głębocką. Połączenia z ul. Berensona nie będzie miała także ul. Zaułek. Na ul. Lewandów oraz na ul. Głębockiej pomiędzy ul. Lewandów i Okrągłą zostaną wprowadzone dwa kierunki ruchu. Natomiast na fragmencie od ul. Okrągłej do Tajemnej ruch będzie odbywał się wahadłowo. Jeden kierunek ruchu (w stronę Głębockiej) będzie obowiązywał na ul. Tajemnej. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Tajemna – Głębocka – Lewandów – Oknicka lub Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Zdziarska – Kąty Grodziskie.

Autobusy linii 120, 527 i nocnej N11 pojadą ulicami: Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna.  Autobusy linii 132 pojadą przez Marki ulicami: al. marsz. Piłsudskiego – Sosnowa – Kościuszki i dalej ulicami: Lewandów – Głębocka – Toruńska. W godzinach szczytu kursować będzie linia zastępcza Z32, na trasie: Metro Marymont – Włościańska – Żelazowska – al. Armii Krajowej – most gen. Grota-Roweckiego – Toruńska – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka – Toruńska – most gen. Grota-Roweckiego – al. Armii Krajowej – Słowackiego – Włościańska – Metro Marymont.

W kolejnym etapie prac, od piątku, 16 sierpnia od godz. 23.30 do niedzieli, 18 sierpnia, zamknięte będą ul. Głębocka na odcinku od ul. Berensona do ul. Podłużnej oraz fragment ul. Lewandów do nowo wybudowanej drogi łączącej tę ulicę z ul. Berensona. Podobnie jak w poprzednim etapie, na ul. Głębockiej pomiędzy ul. Podłużną a Okrągłą będą dwa kierunki ruchu, a na fragmencie od ul. Okrągłej do Tajemnej ruch będzie odbywał się wahadłowo. Na ul. Tajemnej będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu (w stronę Głębockiej). Objazd zostanie poprowadzony ulicami Skarbka z Gór i Berensona. Autobusy linii 120, 527 i nocnej N11 będą kursowały taką samą trasą, jak w poprzednim etapie. Autobusy linii 132 pojadą ulicami Berensona i Zaułek do przystanku zlokalizowanego na tej ostatniej ulicy. Linia 240, tylko w kierunku pętli Żerań-FSO będzie kursowała ulicami: Lewandów – Oknicka – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka.

 

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 18 na 19 sierpnia, na ulicach Kąty Grodziskie, Berensona, Lewandów oraz Głębockiej na odcinku od ul. Berensona do Podłużnej zostanie wprowadzona docelowa organizacja ruchu. Możliwy będzie już ruch w obydwu kierunkach. Prace budowlane będą kontynuowane na dalszym odcinku ul. Głębockiej – od ul. Podłużnej nadal będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu, w stronę Trasy Toruńskiej. Wyłączona z ruchu zostanie ul. Tajemna. Po otwarciu dla ruchu nowo wybudowanej jezdni łączącej ulice Lewandów i Berensona autobusy linii 120 (tylko w kierunku Dw. Wschodni/Kijowska/), 132 i 214 zmienią swoje trasy i pojadą ulicami: Głębocka – Lewandów – nowo wybudowana droga – Berensona – Oknicka – Lewandów – nowo wybudowana droga – Berensona.

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17614099
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg