herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Krok po kroczku... idą święta
Opublikowano: 04.12.2019
grafika

KROK PO KROCZKU… IDĄ ŚWIĘTA

W wielkiej ogrzewanej hali cały czas będziecie mogli posilać się barszczykiem, pierożkami i gorącą czekoladą, a podczas pokazów live cooking zobaczycie, a potem skosztujecie prawdziwych świątecznych rarytasów. Gotować dla Was będzie Jarosław Uściński, który pokaże, jak można tradycyjnej potrawie nadać nutę oryginalności. Gotował już m.in. dla Tiny Turner, Bruce’a Willis’a, prezydenta RP i polskich sportowców. Czas by ugotował coś dla mieszkańców Białołęki!

Czego jeszcze możecie się spodziewać? Kula śnieżna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dekoracji, które towarzyszą zimie. Jedną z atrakcji świątecznej imprezy będzie właśnie taka ozdoba, ale wielkości 6 metrów. Każdy kto zechce, może do niej wejść i zrobić sobie zdjęcie w środku. Będzie też można uzupełnić album fotograficzny o aktualne zdjęcie ze św. Mikołajem i jego pomocnikami. W tym roku wspierać go będą szczudlarze, kuglarze i ziejący ogniem fakir. Pewnie będą zapracowani, bo mają do rozdania mnóstwo słodkich upominków.

Wszyscy, którzy dopiero zabierają się za szukanie świątecznych podarunków dla najbliższych będą mogli znaleźć perełki  lub smakowitości na stoiskach z rękodziełem i artykułami regionalnymi.

Zachęcamy również do wspólnego kolędowania! Podczas koncertu będzie można posłuchać znanych kolęd i piosenek świątecznych. Dla wszystkich chętnych będziemy mieli przygotowane śpiewniki – może przydadzą się również w wigilijny wieczór?

Podczas wydarzenia prowadzone będą warsztaty artystyczne z wykonywania ozdób świątecznych. Powstałe dzieła będzie można zabrać ze sobą do domu razem z choinką, którą będzie można wygrać w konkursie, bo liczba choinek ograniczona.

Na święta Warszawa mieni się bożonarodzeniowymi dekoracjami i światełkami. Nie zabraknie ich również na Białołęce. Kulminacyjnym punktem naszego wydarzenia, ok. godz. 17.00 będzie wspólne włączenie nowej świątecznej iluminacji na budynku i choinki przed urzędem dzielnicy. Zachęcamy zatem, żebyście zostali z nami do samego końca.

Startujemy 8 grudnia o godz. 13.00 i liczymy na Waszą obecność na parkingu przed Urzędem Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197!

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
18085798
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg