herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Opublikowano: 26.06.2020
grafika

25 dodatkowych etatów dla białołęckiej Policji a w perspektywie nowy rewir dedykowany wschodniej części dzielnicy – to efekt wspólnych wysiłków Policji i białołęckiego samorządu. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców naszej dzielnicy.

26 czerwca mł. Insp. Hubert Białogrodzki, p.o. Komendant Rejonowy Policji Warszawa VI przekazał Grzegorzowi Kucy, Burmistrzowi Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy pismo informujące o pozyskaniu od 1 lipca dla białołęckiej Policji 25 nowych etatów. W piśmie czytamy także, że jedenastu policjantów z tej puli będzie zaangażowanych w działania dzielnicowe (nowi dzielnicowi), co pozwoli na utworzenie odrębnego, trzeciego rewiru na Białołęce. Rewir ten ma obejmować wschodnią część dzielnicy. W związku z tym Policja prosi o podjęcie działań, mających na celu pozyskanie miejsca dla Zamiejscowego Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Warszawa Białołęka.

Mając zapewnienie ze strony Policji, że zapewni funkcjonariuszy do pracy we wschodniej części dzielnicy, podejmujemy intensywne działania, by stworzyć miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli się regularnie spotkać ze swoimi dzielnicowymi. O postępach tych działań będziemy informować na bieżąco. 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
18100737
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg