logo.png
                 
pl
pl
 
Akcja – rekreacja!
Opublikowano: 21.05.2020
grafika

Urząd Dzielnicy Białołęka ogłasza postępowania przetargowe na realizację dwóch projektów z budżetu obywatelskiego (wcześniej partycypacyjnego) oraz inwestycji związanej z modernizacją placu zabaw „Truskawkowe Pole”.

Pierwszy projekt z budżetu partycypacyjnego, to inwestycja rozbudowująca „Ogrody Mehoffera” zlokalizowane przy ulicach Strumykowa i Mehoffera. Będzie to pierwszy etap, a w jego zakres wchodzi: pielęgnacja drzew, wykonanie kładki pieszej, dwóch kompletów ławek „obywatelskich” ze stolikiem, dwóch hamaków, trzech tablic informacyjnych, koszy na śmieci i psie odchody, budki dla ptaków, biblioteki plenerowej dla dzieci oraz ścieżki o nawierzchni ziemno – żwirowej. Na realizację wykonawca będzie miał 60 dni od momentu podpisania umowy z Urzędem.

W drugim projekcie chodzi o ustawienie dwóch huśtawek w Parku Henrykowskim zlokalizowanym przy ul. Klasyków. Jedna z nich to huśtawka podwójna z siedziskami typu deseczka, a druga to huśtawka pojedyncza z siedziskiem typu „bocianie gniazdo”. Obydwie muszą być zamontowane na bezpiecznym, gumowym podłożu. Na wykonanie zadania oferent będzie miał 60 dni od momentu podpisania umowy.

Z kolei na Truskawkowym Polu zakres prac obejmuje: wykonanie nawierzchni bitumicznych pod drogę do jazdy na deskorolkach, hulajnogach, itp., zakup i montaż bujaka, a także montaż złącza odbiorczego wraz z kablem zasilającym. Na realizację zadania przeznaczono 60 dni od momentu podpisania umowy z Urzędem.

Termin składania ofert na wszystkie trzy zadania mija 8 czerwca br. o godz. 11:00. Link do zamówienia http://www.bialoleka.waw.pl/zamowienie-410-wykonanie_robot_budowlanych_ktorych.html .

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17037045
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
GASTRO PNG.png
SPIERAMY PNG-1.jpg
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg