herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Nowy nabór do SP przy ul. Ruskowy Bród
Opublikowano: 02.02.2021
grafika

Uruchomiona we wrześniu 2020 r. Szkoła Podstawowa Nr 361 przy ul. Ruskowy Bród przygotowuje się do przyjęcia w kolejnym roku szkolnym uczniów na wszystkich poziomach od 0 do 8.

O rekrutacji

Rekrutacja do klas pierwszych szkoły ruszy 23 lutego. Od tego dnia rodzice dzieci realizujących obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w szkole mogą składać wnioski (zgłoszenia, w przypadku dzieci obwodowych) o kontynuację edukacji w klasie I tej szkoły. Dotyczy to wyłącznie dzieci, dla których dana szkoła jest szkołą obwodową lub tych, którym organ prowadzący wskazał jako miejsce realizacji obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego daną szkołę (inną niż obwodowa). Etap ten potrwa do 1 marca do godz. 16. Natomiast od 2 marca do 18 marca do godz. 20 jest czas na rejestrację wniosków/zgłoszeń w systemie rekrutacji.

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących zasad i kryteriów rekrutacji należy zwrócić się bezpośrednio do dyrektora szkoły. Dane kontaktowe znajdują się na stronie: https://sp361.edupage.org/contact/

O szkole

Obecnie, uczniowie uczą się w systemie jednozmianowym, w nowocześnie wyposażonych salach lekcyjnych. Do dyspozycji mają dwie przestronne stołówki, gdzie serwowane są na miejscu przygotowane posiłki, czterosektorową salę gimnastyczną oraz salę lustrzaną do tańca i gimnastyki. Ostatnio sale chemiczno-fizyczna, biologiczna i muzyczna doposażono w nowoczesne narzędzia do nauki. Powstała też specjalistyczna sala do terapii integracji sensorycznej, sala programowania i kodowania oraz sala do nauki języków obcych.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
20529390
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg