herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Gorączka Złota PCK
Opublikowano: 03.02.2021

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie rozpoczął dziewiątą edycje konkursu „Gorączka Złota PCK”. Celem programu jest zbiórka pieniędzy na letni wypoczynek dzieci i młodzieży oraz pomoce szkolne i organizacja ciekawych zajęć pozalekcyjnych dla najuboższych dzieci z terenu Warszawy oraz całego Mazowsza. Śladem lat ubiegłych, akcja będzie połączona z konkursem. Z pośród wszystkich szkół/firm biorących udział w akcji, które w regulaminowym czasie dostarczą zebrane monety do Mazowieckiego Oddziały Okręgowego, przeprowadzony będzie konkurs na największą ilość zebranych monet w czterech kategoriach:

  1. Przedszkola
  2. Szkoły Podstawowe
  3. Szkoły Ponadpodstawowe
  4. Firmy

Pierwsze trzy miejsca w każdej z kategorii, zostaną nagrodzone dyplomami oraz upominkami.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji  i wsparcia nas w dziewiątej edycji „Gorączki Złota PCK”. W celu zgłoszenia placówki/firmy do konkursu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy   do dnia 12.03.2021 roku. Wszelkie informacje na temat akcji można znaleźć na Facebooku „Gorączka Złota PCK”. Pakaty oraz naklejki dostępne są w siedzibie Mazowieckiego Oddziału Okręgowego na ulicy Szańcowej 25 w Warszawie.

Tegoroczna edycja konkursu potrwa do 21 maja 2021 roku.

Akcja została objęta patronatem honorowym Wojewody Mazowieckiego – Pana Konstantego Radziwiłła, Marszałka Województwa Mazowieckiego - Pana Adama Struzika i Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy - Pana Rafała Trzaskowskiego. Partnerem akcji jest firma Adliner.

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
20528963
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg