Rejonizacja gimnazjów

Rejonizacja gimnazjów



  • Gimnazjum Nr 121

    Zgodnie z Uchwałą nr IV/20/03 Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy z dnia 22 stycznia 2003 obwód obejmuje następujące ulice:

    Anecińską, Annopol, Artyleryjską Bałtycką, Białołęcką (do mostu nad Kanałem Żerańskim), Bieszczadzką, Bogoriów, Bramkę, Bruszewską, Czarnocińską, Czarodzieja, Czeremchową (na południe od ul. Józefa Mehoffera), Daniszewską, Danusi, Delfina, Dobka z Oleśnicy, Dołową, Dorodną, Drogową, Drożdżową, Drucianą, Duninów, Dziatwy, Echa Leśne, Ekspresową, Elektronową Eskimoską, Familijną, Michała Faradaya, Aleksandra Fleminga, Fletniową, Fortel, Geograficzną, Głębocką (do nr 137), Gryfitów, Huczną, Igrzyskową, Inowłodzką, Jesiennych Liści, Juranda ze Spychowa, Kabrioletu, Kalendarzową, Karnicką, Kasztanową, Marcina Kątskiego, Kiersnowskiego, Klasyków, Kobierzycką, Kołacińską Konwaliową, Kopijników, Kościeszów, Anastazego Kowalczyka, Krokwi, Krzyżówki, Kuszników, Laurową Leszczynową, Liczydło, Lucynowską, Łopianową, Maluchów, Majolikową, Marcelińską, Marchołta, Marii Magdaleny, Marywilską (do ulicy Płochocińskiej - stronę parzystą i nieparzystą), Masztową, Małej Brzozy, Józefa Mehoffera (od ul. Majolikowej do trakcji kolejowej Warszawa - Gdańsk - strona parzysta), Mestwina, Miętową, Milenijną, Mirocińską, Modlińską (od Trasy Toruńskiej do ul. Obrazkowej - stronę parzystą i nieparzystą; od ul. Obrazkowej do ul. Światowida - stronę parzystą; od ul. Światowida do ul. Józefa Mehoffera - stronę parzystą i nieparzystą), Morelową, Myśliborską (do ul. Świderskiej), Nastawniczą, Paavo Nurmiego, Obrazkową, Oczeretu, Okienko, Orchowiecką, Ostródzką (do nr 161A), Pawła Włodkowica, Piasta Kołodzieja, Piechocką, Pisankową, Płochocińską (do mostu nad Kanałem Żerańskim), Płużnicką, Płytową, Podgórną, Podkładową, Podróżniczą, Połączoną, Pomorską,(na północ od Milenijnej) Portową, Powałów, Proletariatczyków, Produkcyjną, Przaśną, Przemian, Przydrożną, Przyjazną, Kazimierza Pułaskiego, Reniferową, Rozewską, Samowarową, Sąsiedzką, Semaforową, Skarbka z Gór, 15 Sierpnia, Skuterową, Soczewkową, Sołecką, Srebrnogórską Starej Gruszy, Stągiewną, Stęborską, Sygnałową, Szafrańców, Kazimierza Szałasa, Szałwiową, Szczerbca, Szczupaczą, Szumiących Traw, Szynową, Ścieżkę Świderską (do ul. Obrazkowej), Św. Wincentego, Tarasową, Toporczyków, Trasę Toruńską, Turoszowską, Uczniowską, Uniwersału, Wartką, Warzelniczą, Wczele, Wenecką, Weteranów, Wielkiego Dębu, Wiklinową, Współczesną, Zabłocką, Zakątną, Zarzecze, Zasieki, Zbożową, Zbyszka z Bogdańca, Zręby, Żubowiecką, Żużlową, Żywiczną.

  • Gimnazjum Nr 122

    Zgodnie z Uchwałą nr IV/21/03 Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy z dnia 22 stycznia 2003 obwód obejmuje następujące ulice:

    Józefa Antalla, Atutową, Julija Beneszica, Christa Botewa, Ceramiczną, Ćmielowską, Gębicką, Jagmina, Kaflową, Karla Krejczego, Leliwitów, Modlińską (od ul. Szczerbca do ul. Obrazkowej - stronę nieparzystą), Myśliborską (od ronda Obrazkowa do ul. Ćmielowskiej), Nagodziców, Pałuków, Feliksa Pancera, Pabla Picassa, Płudowską, Porajów, Janiny Porazińskiej, 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej, Szczęśliwą, Śreniawitów, Światowida (do skrzyżowania z ul. Józefa Mehoffera), Świderską (na północ od ronda Obrazkowa), Wojciecha Świętosławskiego, Vincenta Van Gogha, Edwarda Wittiga.

  • Gimnazjum Nr 123

    Zgodnie z Uchwałą nr IV/22/03 Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy z dnia 22 stycznia 2003 obwód obejmuje następujące ulice:

    Aluzyjną, Anilinową, Animuszu, Boczańską, Ceglaną, Chęcińską, Chlebową, Chlubną (do trakcji kolejowej Warszawa - Gdańsk), Ciechanowską, Adama Ciołkosza, Czajki, Czeremchową (na północ od ul. Józefa Mehoffera), Deseniową, Dębową, Dyliżansową, Dzierzgońską, Erazma z Zakroczymia, Natalii Gąsiorowskiej, Główną, Gozdawitów, Grzymalitów, Jana Husa, Henryka Jędrzejowskiego, Aleksandra Kamińskiego, Kępę Tarchomińską, Kibiców, Kośby, Książkową, Landwarowską, Leśnej Polanki, Lubczyka, Łanową, Ławniczą, Łączną, Łąkową, Józefa Mehoffera (od wysokości ul. Światowida - stronę parzystą i nieparzystą, od wysokości ul. Majolikowej do trakcji kolejowej Warszawa - Gdańsk - stronę nieparzystą), Mielnicką, Mławską, Modlińską, (na północ od ul. Józefa Mehoffera), Myśliborską (na północ od ul. Ćmielowskiej), Nowodworską, Obrębowa, Odkrytą, Osiedle, Osuchowską, Antoniego Pajdaka, Parcelacyjną, Pasłęcką, Plac Światowida, Poetów, Połoniny, Pomianowską, Pomorską (na południe od Milenijnej) Prząśniczek, Przylesie, Przyrzecze, Pstrą, Ruciańską, Skierdowską, Sortową, Sprawną, Stasinek, Strumykową, Strzybnicką, Szawelską Szydłowiecką, Światowida (na północ od ul. Józefa Mehoffera), Świerkową, Talarową, Tłuchowską, Topolową, Mikołaja Trąby, Waliszewską, Wąską, Zawiślańską, Jana Żiżki, Żółtą.

  • Gimnazjum Nr 124

    Zgodnie z Uchwałą nr IV/73/99 Rady Gminy Warszawa - Białołęka z dnia 5 marca 1999 obwód obejmuje następujące ulice:

    Ambaras, Arkony, Bohaterów, Borecka, Braniewska, Brzezińska, Chlubna, Cieślewskich, Ciupagi, Cytadeli, Czołowa, Dwusieczna, Dylewska, Dynamiczna, Forsycji, Guńki, Henrykowska, Insurekcji, Jabłoni, Kazuńska, Kłosowa, Kosobudzka, Lemiesz, Lidzbarska, Łazanowicka, Łuczywo, Majorki, Marywilska, Mazurska, Mehoffera, Miętowa, Na Przełaj, Ołówkowa, Ornecka, Parowozowa, Pionierów, Piskląt, Piwoniowa, Pocztowa, Polnych Kwiatów, Pruszyńskich, Przeździecka, Przytulna, Raciborska, Sadkowska, Sianokosów, Smugowa, Sygnałowa, Szamocin (od rowu melioracyjnego), Szamotulska, Szklarniowa, Ślepa, Tapetowa, Tetmajera, Uzdowska, Wadowicka, Waligóry, Wałuszewska, Widna, Wilkowiecka (od rowu melioracyjnego), Wyganowska, Wykrot, Wyspiarska, Zagrodecka, Zegarynki, Ziołowa, Zyndrama z Maszkowic, Żyrardowska.

  • Gimnazjum Nr 125

    Zgodnie z Uchwałą nr LI/672/02 Rady Gminy Warszawa - Białołęka z dnia 8 lutego 2002 obwód obejmuje następujące ulice:

    Białołęcka, Berensona, Bobrowa, Brzeziny (strona parzysta i nieparzysta), Calineczki, Chudoby, Długorzeczna, Głębocka (strona parzysta i nieparzysta od nr 137 do końca), Jarzębinowa, Kąty Grodziskie, Ketlinga, Kobiałka, Kroczewska, Lewandów (strona parzysta i nieparzysta), Małego Rycerza, Małych Dębów, Mańkowska, Mochtyńska, Oknicka, Olesin Ostoja, Ostródzka (strona parzysta i nieparzysta od nr 161A do nr 195A), Płochocińska (na odcinku od mostu nad Kanałem Żerańskim do granicy Gminy Warszawa - Bialołęka) Ruskowy Bród, Sielska, Suchocińska, Szamocin (na wschód od rowu melioracyjnego) Tymotki, Witkowiecka (na wschód od rowu melioracyjnego), Wojdyńska, Wyszkowska Zdziarska.
Kalendarz zapowiedzi
1 października 2014 godz. 12:30
Wykład inauguracyjny Uniwersytetu Trzeciego Wieku
4 października 2014 godz. 11:00
Nowa wypożyczalnia i plac zabaw
4 października 2014 godz. 11:00
CROSS w BOS
4 października 2014 godz. 18:00
„Czerwone nosy” - Kompania Teatralna Mamro
10 października 2014 godz. 11:00
Koncert zespołu Muzyczni Czarodzieje w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego
10 października 2014 godz. 18:00
Debata o bezpieczeństwie
WAŻNE: