herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
grafika
Place zabaw

W Parku Picassa

Na placu zabaw młodsze dzieci mogą lepić pisakowe zamki w piaskownicy albo bujać się na różnych huśtawkach. Dla nieco starszych ustawione są zabawki ze ściankami wspinaczkowymi, pomostami, równoważniami i pochylniami.

Przy ul. Portowej

Zabawki ustawione na piaszczystych polanach dla maluszków i starszaków związane są z tematyką morską -drabinki i zjeżdżalnie w kształcie statków, bujaki-rybki, a nawet deski surfingowe. Dodatkową atrakcją są niewielkie wydmy porośnięte trawą, na które dzieci mogą się wspinać. Po intensywnej zabawie na świeżym powietrzu będzie można od-począć na ławeczkach albo na murawach rekreacyjnych.

Nieco dalej na placu można pograć w koszykówkę, ping-ponga albo w popularne piłkarzyki, a na trawie czekają dwie trampoliny.

Przy ul. Odkrytej

To bardzo popularne miejsce dziecięcych zabaw. Maluszki mają osobną część z mostkami, drabinkami, zjeżdżalniami i oczywiście piaskownicą. Dla starszych dzieci są pajęczyny i ścianki wspinaczkowe. Ci co chcą przeżyć mini przygodę chętnie korzystają ze zjazdu linowego. Opiekunowie mogą w tym czasie poćwiczyć w siłowni plenerowej albo odpocząć na jednej z ławeczek.

Przy ul. Kiersnowskiego

Dla małych dzieci ustawiono piaskownicę, huśtawki oraz konstrukcja ze zjeżdżalniami, drabinkami, mostkami wiszącymi. Starsze dzieci mogą pograć w piłkę sąsiadującym z zabawkami boisku, a rodzice poćwiczyć w siłowni plenerowej. Po zabawie można odpocząć lub zjeść małą przekąskę przy wiatach plenerowych. W letni weekend plac zabaw to dobre miejsce na urządzenie grilla.

Przy ul. Brzezińskiej

Znajduje się wśród osiedli domków jednorodzinnych. Gdy dzieci bawią się na huśtawkach, konstrukcjach z drabinkami i zjeżdżalniami, dorośli mogą odpocząć na ławeczkach. Można też sprawdzić swoją kondycję na ścieżce zdrowia, wkomponowanej w istniejące zadrzewienia.Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
22970701
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg