logo.png
                 
pl
pl
 
grafika
Zastępca Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

Dariusz Kacprzak

ul. Modlińska 197, 03-122 Warszawa

tel.: (+48) 22 44 38 202, 51 03 118

faks: (+48) 22 443 83 01

e-mail: 

Sprawuje bezpośredni nadzór nad następującymi komórkami organizacyjnymi:

***

Urodzony w 1974 r. w Warszawie w dzielnicy Wola. Mieszkał również na Bemowie oraz w Śródmieściu. Od 10 lat jest mieszkańcem Białołęki.

Absolwent politologii na Uniwersytecie Warszawskim i prawa na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Odbył również studia podyplomowe MBA w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie oraz podyplomowe studia z zarządzania w administracji na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Na tej uczelni uzyskał ponadto dyplom studiów doktoranckich z zakresu zarządzania.

Ma za sobą bogate doświadczenia zawodowe, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Pracował jako prywatny przedsiębiorca, członek zarządu spółek prawa handlowego, a także pracownik administracji samorządowej zajmując m.in. stanowiska Naczelnika Wydziału Obsługi Rady w Urzędzie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy oraz Dyrektora Biura Rady m.st. Warszawy. Był też wykładowcą Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Zarządzania Nieruchomościami im. Polanowskiego w Warszawie.

Jest współautorem komentarza do ustawy o pracownikach samorządowych oraz autorem i współautorem wielu artykułów z zakresu samorządu terytorialnego.

Dotychczas pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy z rekomendacji stowarzyszenia „Kocham Pragę”.

Członkiem Zarządu Dzielnicy Białołęka został z rekomendacji bezpartyjnego radnego Dzielnicy Filipa Pelca, uzyskując jednocześnie poparcie koalicyjnego klubu Platformy Obywatelskiej i stowarzyszenia „Inicjatywa Mieszkańców Białołęki”.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
12712120
logo_BP_baner_lewy.jpg
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg