logo.png
                 
pl
pl
 
Lato w mieście 2018

25 czerwca - 31 sierpnia 2018 r

Warszawski Programu „Lato w Mieście 2018” realizowany będzie w terminie od 23 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. W ramach Programu w Dzielnicy Białołęka funkcjonować będzie 9 Wakacyjnych Placówek Edukacyjnych, czynnych przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.00 do 17.00, w których najmłodszym dzieciom zostanie zapewniona opieka, wyżywienie oraz ciekawa oferta programowa pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

Bogaty program to zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne, edukacyjne, muzyczne kulturalne oraz liczne aktywności poza placówką i seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne czy też spotkania z ciekawymi ludźmi. Oferta jest bardzo urozmaicona oraz dostosowana zarówno do wieku jak i zainteresowań uczestników. Co roku Białołęcki Ośrodek Sportu, Białołęcki Ośrodek Kultury oraz Biblioteki przygotowują specjalną ofertę wakacyjną zarówno dla uczestników indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Nie zabraknie imprez, zawodów, turniejów, konkursów i gier rekreacyjno-sportowych. Udział w programie jest bezpłatny.                

Z Programu mogą korzystać uczniowie warszawskich szkół (obowiązek posiadania legitymacji szkolnej) oraz uczniowie mający stałe miejsce zamieszkania (zameldowania) w Warszawie.    Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie, w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Z posiłków korzystają wszyscy uczestnicy. Dopuszcza się wyjątki w przypadku specyficznej diety uczestnika zleconej przez lekarza. Dzieci, które nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (zaświadczenie), korzystają z posiłków przyniesionych z domu. Z opłat za posiłki zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego, na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej, na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły oraz dzieci, które nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (zaświadczenie).

Uwaga!

Zmienia się dotychczasowa forma zapisów do Programu Lato w Mieście. Tegoroczne zapisy uczestników będą prowadzone przy wsparciu elektronicznego systemu poprzez stronę www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl zgłoszeń zgodnie z harmonogramem. Rodzice dzieci zainteresowanych programem logują się w systemie. Loginem jest PESEL dziecka, hasło należy utworzyć samodzielnie.

W związku z rozpoczętymi robotami budowlanymi związanymi z przebudową ul. Głębockiej oraz nowym harmonogramem prac przekazanym przez Wykonawcę, nie będzie możliwe przeprowadzenie Programu Lato w Mieście w Szkole Podstawowej nr 112 im. Marii Kownackiej przy ul. Zaułek 34 w terminie od 25.06.2018 r. - 13.07.2018 r. Mając na uwadze sprawną organizację, dojazd do placówki a przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników biorących udział w Programie Lato w Mieście informujemy, że zaplanowany w SP nr 112 przy ul. Zaułek 34 w terminie 25.06.2018 r. - 13.07.2018 r. Program Lato w Mieście zostaje przeniesiony do pobliskiej  Szkoły Podstawowej nr 368 im. Polskich Olimpijczyków przy ul. Ostródzkiej 175 w Warszawie.

 
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
11716787
logo_BP_baner_lewy.jpg
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg