logo.png
                 
pl
pl
 
Piknik międzypokoleniowy "U Ćwiklińskiej i Ordonówny"
grafika
Termin:
Od 23-09-2018, 11:00
Do: 23-09-2018, 18:00
Kategoria:

23 września w Parku Henrykowskim w godzinach 11.00-18.00 odbędzie się wyjątkowa impreza międzypokoleniowa.

Piknik organizowany jest w ramach Warszawskich Dni Seniora oraz obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, w związku z czym Park Henrykowski zamieni się tego dnia w obóz wojskowy z początku XX wieku.

Na piknikowej scenie w Parku Henrykowskim na warszawskiej Białołęce zaprezentują się zespoły wokalne oraz taneczne, które zrzeszają seniorów nie tylko z Białołęki, ale także z całej Warszawy. Na koniec imprezy czeka nas 2-godzinna Potańcówka międzypokoleniowa "na dechach" w niezapomnianym klimacie, którą poprzedzi występ Kapeli z Targówka.

Podczas imprezy będzie okazja do rozmowy z radnymi Białołęckiej Rady Seniorów, którzy opowiedzą o swojej pracy społecznej na rzecz osób starszych w dzielnicy, a także o możliwości ubiegania się
o mandat w wyborach do Rady, które będą miały miejsce już pod koniec tego roku. Piknik to też dobra sposobność do bliższego poznania prowadzonej przez m.st. Warszawa polityki senioralnej. Swoją ofertę zaprezentuje Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”, a także białołęcki Ośrodek Pomocy Społecznej. W specjalnym namiocie będzie można porozmawiać z pracownikiem socjalnym i zapytać o dostępne formy pomocy. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym przez „Czas Białołęki” oraz „Głos Seniora” – biuletyny, które będzie można bezpłatnie otrzymać podczas Pikniku.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Dzielnicy Białołęka: www.bialoleka.waw.pl, a także na oficjalnym profilu na Facebook’u Dzielnicy Białołęka oraz Głosu Seniora.

Lokalizacja : Park Henrykowski
Lokalizacja
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
13415353
logo_BP_baner_lewy.jpg
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg